top of page

Tok-Vet Mağazası

Mamalar, Oyuncaklar ve Çok Daha Fazlası

Cat Sleeping
Pet Toys

Evcil Hayvan Yatakları

Hayvan Dostunuz Düşünülerek Tasarlandı

Hayvan dostunuza verdiğiniz önemi anlıyoruz. İşte bu yüzden onun çok seveceği kaliteli Evcil Hayvan Yatakları sunuyoruz. Kliniğimize gelmek için randevuya ihtiyacınız yok. Yolunuz düşerse uğrayın. Evcil hayvanınız size minnettar kalacaktır!

Oyuncaklar

Evcil Hayvanınız İçin En İyisi

Uygun fiyata kaliteli Oyuncaklar almak mı istiyorsunuz? Cevabınız evetse, aradığınız her şey burada. Hangi ürünü satın alacağınız konusunda tavsiyeye ihtiyacınız olursa, güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Pet Nutrition Advice
73792755-1.jpg

Mamalar

Özel Hayvanlar İçin

Aktif ve sağlıklı bir hayvan, mutlu bir hayvandır. Bu nedenle kliniğimizde çok sayıda Mama seçeneği bulunuyor. Evcil hayvanınızın neye ihtiyacı olduğundan emin değilseniz çalışanlarımızdan birine danışmanız yeterli: Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Taşıma Çantaları

Evcil Hayvanınız İçin En Güvenlisi

Uygun fiyata, geniş ve rahat taşınabilir Taşıma Çantası ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz seçenekler kliniğimizde mevcut. Bunun için kliniğimize uğramanız yeterli. Seçim yapma konusunda çalışanlarımıza danışabilirsiniz. Size öneride bulunmaktan mutluluk duyacaklardır.

bottom of page